SHENZHEN XINTAIYUE COMMUNICATION CABLE CO.,LTD.

CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑΣ SHENZHEN XINTAIYUE, ΕΠΕ.

 

Η ποιοτική εγγύηση υπάρχει εγγύηση φήμης να αναπτυχθεί!

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Καλωδίου οπτικών ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Cat5e καλώδιο FTP για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cat5e καλώδιο FTP για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Επιθυμώ να κάνω επιχειρήσεις με αυτήν την επιχείρηση, ομαλή επικοινωνία, μεγάλος ενθουσιασμός εργασίας, μπορώ πάντα να προτρέψω την απάντηση και να καταλάβω το αίτημά μου!

—— Η Δεσποινίς Linda

Είμαι πολύ ευτυχής και εντυπωσιασμένου. Το προϊόν σας είναι πολύ καλό! Θα διατάζει σίγουρα πιό στο μέλλον του ίδιου πράγματος ή κάτι άλλους.

—— Ο κ. Tonny

Είμαι Online Chat Now

Καλωδίου οπτικών ινών

(10)
Κίνα 48 ενιαίο καλώδιο GYTA/GYTS/GYFTA/GYFTS/GYTY/GYFTY/GYXTW οπτικής ίνας τρόπου πυρήνων εργοστάσιο

48 ενιαίο καλώδιο GYTA/GYTS/GYFTA/GYFTS/GYTY/GYFTY/GYXTW οπτικής ίνας τρόπου πυρήνων

GYTA/GYTS/GYFTA/GYFTS/GYTY/GYFTY/GYXTW 48 ενιαία οπτική ίνα ινών τρόπου πυρήνων Εφαρμογές: Αυτό το προϊόν μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως υπαίθριες γραμμές μετάδοσης στο κεντρικό δίκτυο (παραδείγματος χάριν, γραμμέ... Read More
2016-08-16 11:48:15
Κίνα Υπαίθρια 2~288 πυρήνων οπτικής ίνας προσάραξη σωλήνων καλωδίων GYTY53 χαλαρή εργοστάσιο

Υπαίθρια 2~288 πυρήνων οπτικής ίνας προσάραξη σωλήνων καλωδίων GYTY53 χαλαρή

Υπαίθριος χαλαρός σωλήνας πυρήνων GYTY53 2~288 που προσαράσσει το καλώδιο οπτικής ίνας Χαρακτηριστικά: • Η ειδική ένωση πλήρωσης σωλήνων εξασφαλίζει μια κρίσιμη προστασία της ίνας • Αντίσταση και ευελιξία συντρ... Read More
2016-07-05 10:41:02
Κίνα Εναέριο του 8/12/24 πυρήνων GYXTW οπτικής ίνας καλώδιο σωλήνων καλωδίων κεντρικό εργοστάσιο

Εναέριο του 8/12/24 πυρήνων GYXTW οπτικής ίνας καλώδιο σωλήνων καλωδίων κεντρικό

Υπαίθριο εναέριο του 8/12/24 πυρήνων GYXTW οπτικών ινών καλώδιο σωλήνων καλωδίων κεντρικό Περιγραφή Υπαίθριο εναέριο καλώδιο οπτικής ίνας GYXTW με το μέγιστο αριθμό ινών 24 πυρήνων Μέλος δύναμης: χαλύβδινο σύρμ... Read More
2016-07-05 10:41:02
Κίνα Καλώδιο οπτικής ίνας ADSS όλο το Dielelectric μόνο - υποστήριξη με το νήμα Aramid εργοστάσιο

Καλώδιο οπτικής ίνας ADSS όλο το Dielelectric μόνο - υποστήριξη με το νήμα Aramid

Όλος-Dielelectric καλώδιο μόνος-υποστήριξης καλωδίων οπτικών ινών ADSS με το νήμα Aramid Προδιαγραφή 1. Τύπος: ADSS (όλο το διηλεκτρικό αυτοφερόμενο optial καλώδιο ινών) 2. Πυρήνες: 2~144 πυρήνες Χαρακτηριστικά... Read More
2016-07-05 10:41:02
Κίνα Κεντρικός αριθμός σωλήνων καλωδίων οπτικής ίνας πυρήνων GYXTC8S 2~24 εργοστάσιο

Κεντρικός αριθμός σωλήνων καλωδίων οπτικής ίνας πυρήνων GYXTC8S 2~24

Κεντρικό σχήμα 8 σωλήνων καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων GYXTC8S 2~24 καλώδιο μόνος-υποστήριξης Τεχνικά χαρακτηριστικά 1. Αρίθμηση ινών: 2~24 2. Χαμηλή απώλεια, χαμηλή διασπορά 3. Κατάλληλο σχέδιο και ακριβής υπε... Read More
2016-07-05 10:41:02
Κίνα 2-288 ο εξωτερικός Μαύρος θηκών PE καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων GYTS/GYTA εργοστάσιο

2-288 ο εξωτερικός Μαύρος θηκών PE καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων GYTS/GYTA

Ο εξωτερικός Μαύρος θηκών PE καλωδίων ινών καλωδίων 2-288cores GYTS/GYTA οπτικών ινών Χαρακτηριστικά: 1. Το χαλαρό σωλήνα που γεμίζουν με τη moisture-proof και εμποδίζοντας ένωση νερού ακολουθεί στεγανός 2. Άρι... Read More
2016-07-05 10:41:02
Κίνα 0.9mm Sc πολλαπλού τρόπου οπτικών ινών πλεξίδων πλεξίδα οπτικής ίνας Sc Singlemode εργοστάσιο

0.9mm Sc πολλαπλού τρόπου οπτικών ινών πλεξίδων πλεξίδα οπτικής ίνας Sc Singlemode

0.9mm Sc πολλαπλού τρόπου οπτικών ινών πλεξίδων πλεξίδα οπτικής ίνας του /Sc Singlemode ΔΙΑΤΑΓΗ ΤΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ Τύπος ινών Τύπος καλωδίων Συνδετήρας Μέγεθος μποτών Χρώμα μποτών Στίλβωση του τύπου Μήκος SM: 9/125μm ... Read More
2016-07-05 10:41:02
Κίνα Πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα που τηλεγραφεί τα καλώδια OM3 lc-Sc-DX ROHS μπαλωμάτων ινών εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα που τηλεγραφεί τα καλώδια OM3 lc-Sc-DX ROHS μπαλωμάτων ινών

Πολλαπλού τρόπου πολλαπλού τρόπου ίνα καλωδίων OM3 lc-Sc-DX μπαλωμάτων οπτικών ινών Περιγραφή προϊόντων ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΣ Εφαρμόσιμος τύπος συνδετήρων MTRJ, MPO, MTP Τρόπος ινών Ενιαίος τρόπος (PC) Πολλαπλού ... Read More
2016-07-05 10:41:02
Κίνα Singlemode διπλό καλώδιο οπτικών ινών με τους συνδετήρες Sc-Sc/lc-LC εργοστάσιο

Singlemode διπλό καλώδιο οπτικών ινών με τους συνδετήρες Sc-Sc/lc-LC

Singlemode διπλό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών με τους συνδετήρες Sc-Sc/lc-LC Περιγραφή προϊόντων 1.Type: Sc-ST 2.Polishing: PC (APC/UPC) 3.Insertion απώλεια: ≤0.2 DB 4.Return απώλεια: ≥50dB 5.Exchangeability... Read More
2016-07-05 10:41:02
Κίνα Στρογγυλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων με το Sc, LC, ST, συνδετήρες FC εργοστάσιο

Στρογγυλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων με το Sc, LC, ST, συνδετήρες FC

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών/καλώδιο μπαλωμάτων με το Sc, LC, ST, συνδετήρες FC Περιγραφή προϊόντων Τύπος Sc-ST Τρόπος 50/125 Τύπος καλωδίων ινών PVC 3.0mm Απώλεια εισαγωγής ≤0.2 DB Επιστροφής απώλεια ≥50dB Α... Read More
2016-07-05 10:41:02
Page 1 of 1