SHENZHEN XINTAIYUE COMMUNICATION CABLE CO.,LTD.

CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑΣ SHENZHEN XINTAIYUE, ΕΠΕ.

 

Η ποιοτική εγγύηση υπάρχει εγγύηση φήμης να αναπτυχθεί!

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλωδίου οπτικών ινών

Εναέριο του 8/12/24 πυρήνων GYXTW οπτικής ίνας καλώδιο σωλήνων καλωδίων κεντρικό

Εναέριο του 8/12/24 πυρήνων GYXTW οπτικής ίνας καλώδιο σωλήνων καλωδίων κεντρικό

    • Aerial 8/12/24 core GYXTW Optical Fiber Cable Central tube cable
    • Aerial 8/12/24 core GYXTW Optical Fiber Cable Central tube cable
  • Aerial 8/12/24 core GYXTW Optical Fiber Cable Central tube cable

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/UL/ROHS
    Αριθμό μοντέλου: WT2000

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 3τμχ
    Τιμή: negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Το ξύλινο εξέλικτρο, 1000m/reel, 2000m/reel, 3000m/reel, απαιτήσεις του πελάτη χαιρετίζεται επίσης
    Χρόνος παράδοσης: 15 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πληρωμή σας
    Όροι πληρωμής: T/T ή Δυτική Ένωση
    Δυνατότητα προσφοράς: 100pcs ανά μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Αριθμό μοντέλου: GYXTW Πυρήνας: πυρήνας του 8/12/24
    λειτουργία: ενιαίος τρόπος το /muilt-mode Σακάκι: PE
    Χρώμα: μαύρος

    Υπαίθριο εναέριο του 8/12/24 πυρήνων GYXTW οπτικών ινών καλώδιο σωλήνων καλωδίων κεντρικό

     

    Περιγραφή


    Υπαίθριο εναέριο καλώδιο οπτικής ίνας GYXTW με το μέγιστο αριθμό ινών 24 πυρήνων
    Μέλος δύναμης: χαλύβδινο σύρμα δύο
    Ίνα: μπορέστε να επιλέξει SM 9/125 ή τους ΚΚ: 62.5/125, 50/125, OM1, OM2, OM3, OM4

     

    Χαρακτηριστικά:


    Χαμηλές διασπορά και μείωση
    Καλό μηχανικό και perfermance θερμοκρασίας
    Υψηλής αντοχής χαλαρός σωλήνας που είναι αντίσταση υδρόλυσης
    Η ειδική ένωση πλήρωσης σωλήνων εξασφαλίζει μια κρίσιμη προστασία της ίνας
    Με τη μικρή διάμετρο καλωδίων, ελαφρύ βάρος καλωδίων
    Αντίσταση και ευελιξία συντριβής
    Τα ακόλουθα μέτρα λαμβάνονται για να εξασφαλίσουν το καλώδιο υδατοστεγές:
    * Χαλαρή ένωση πλήρωσης σωλήνων
    * πλήρωση πυρήνων καλωδίων 100%
    * Ενίσχυση PSP moisture-proof

     

    Εναέριο του 8/12/24 πυρήνων GYXTW οπτικής ίνας καλώδιο σωλήνων καλωδίων κεντρικό

     

    Οπτικά χαρακτηριστικά:

     

      G.652 G.655 50/125μm 62.5/125μm
    Μείωση @850nm     ≤3.0 dB/km ≤3.0 dB/km
    (+20°C) @1300nm     ≤1.0 dB/km ≤1.0 dB/km
      @1310nm ≤0.36 dB/km ≤0.40 dB/km    
      @1550nm ≤0.22 dB/km ≤0.23dB/km    

     

    Τεχνικές παράμετροι

     

    Τύπος καλωδίων Αρίθμηση ινών Σωλήνες Διάμετρος καλωδίων Βάρος καλωδίων Εκτατή δύναμη Αντίσταση συντριβής Κάμπτοντας ακτίνα
    Πολύ/βραχυπρόθεσμο Πολύ/βραχυπρόθεσμο Το στατικό /Dynamic
    χιλ. kg/km Ν N/100mm χιλ.
    Gyxtw-2~12 2~12 1 9 100 1000/3000 1000/3000 10D/20D
    Gyxtw-14 ~24 14~24 1 9 120 1000/3000 1000/3000 10D/20D

     

    Εναέριο του 8/12/24 πυρήνων GYXTW οπτικής ίνας καλώδιο σωλήνων καλωδίων κεντρικό


     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN XINTAIYUE COMMUNICATION CABLE CO.,LTD.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Cling

    Τηλ.:: +8615889484810

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα